از سازنده کالاف دیوتی شکایت شد!

به گزارش خبرگزاری چراغونی، به گزارش رویترز، از شرکت اکتیویژن بلیزارد، سازنده ی بازی های ویدیویی، به دلیل محدودکردن رقابت های سازمان یافته ی Call of Duty شکایت شده است. هکتور رودریگز و ست آبنر، گیمرهای حرفه ای، دادخواستی ضدانحصار مطرح کردند و گفتند که اکتیویژن به طور غیرقانونی بازار پرسود لیگ ها و مسابقه های Call of Duty را در انحصار خود درآورده است.

بر اساس گزارش مجله چراغونی، Call of Duty یکی از بازی های پرفروش در تمام دوران به حساب می آید و اکتیویژن با آن توانسته است سالانه میلیاردها دلار درآمد داشته باشد. اکتیویژن در بیانیه ای اعلام کرد که از خود دربرابر این ادعاها که هیچ مبنای واقعی یا قانونی ندارند، دفاع خواهد کرد. این شرکت درخواست پیش از دعوی شاکیان به مبلغ ده هامیلیون دلار را رد کرده است.

از سازنده کالاف دیوتی شکایت شد!

مایکروسافت سال پیش اکتیویژن را به مبلغ 69 میلیارد دلار خرید. این معامله با وجود نهایی شدن، هنوز با نظارت کمیسیون فدرال تجارت ایالات متحده مواجه است. اکتیویژن در سال 2016 مبلغ 46 میلیون دلار برای خرید Major League Gaming پرداخت کرد. در این دادخواست، آمده است که مسابقات Call of Duty تا سال 2019 که اکتیویژن لیگ خود را افتتاح و آن رقابت ها را حذف کرد، بسیار پرشورتر و رقابتی تر بودند.

در دادخواست یادشده آمده است: تیم هایی که خواسته های غیرمنصفانه ی اکتیویژن را نپذیرفتند یا نتوانستند انجام دهند، به طور کامل از بازار حرفه ای کالاف دیوتی خارج شدند.

سال گذشته، اکتیویژن شکایت وزارت دادگستری ایالات متحده که این شرکت را به کم کردن دستمزد گیمرها در لیگ های حرفه ای ورزش های الکترونیکی متهم کرده بود، حل وفصل کرد. اکتیویژن موافقت کرد که از قراردادن هرگونه سقف در حقوق خودداری کند؛ اما هیچ تخلفی را قبول نکرد.

227323

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "از سازنده کالاف دیوتی شکایت شد!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "از سازنده کالاف دیوتی شکایت شد!"، کلیک کنید.