پیش بینی قطعی در هواشناسی وجود ندارد

پیش بینی قطعی در هواشناسی وجود ندارد

رییس سازمان هواشناسی کشور گفت: بعضی ها نگاهشان درباره پیش بینی های هواشناسی ایده آل گرایانه است اما طبیعتاً وقتی دانش این موضوع را داشته باشند می دانند که احتمال ایده آل پیش بینی کردن تقریبا صفر است و نمی توان نسبت به آینده یک حرف قطعی زد.

به گزارش چراغونی و به نقل از روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، سحر تاج بخش مسلمان عصر امروز در جلسه هماهنگی ارزیابی عملکرد سازمان هواشناسی کشور اظهار داشت: بسیاری از بازخوردهایی که از وضعیت پیش بینی ها و عملکرد سازمان هواشناسی در مسیولین و مردم می ببینیم، بازخوردهای مثبتی نسبت به گذشته هستند.

وی افزود: بازخوردهای جامعه نسبت به پیش بینی های سازمان هواشناسی حداقل در سال های اخیر خیلی بهتر شده است، هم نحوه پیش بینی ها و هم اطلاعاتی که به کاربران ارایه می شود خیلی بهتر شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواشناسی کشور ادامه داد: امروز هشدارهای سازمان هواشناسی کشور مفهومی تر شده و مردم اطلاعات این هشدارها را درک کرده و از آنها بهره می برند.

تاج بخش مسلمان در بخش دیگری عملکرد امسال سازمان هواشناسی کشور در جشنواره شهید رجایی را ستود و عنوان کرد: یک همکاری خیلی خوبی انجام شد که خروجی آن یک  اتفاق خوب برای سازمان بود.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش بینی قطعی در هواشناسی وجود ندارد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش بینی قطعی در هواشناسی وجود ندارد"، کلیک کنید.