ذخیره سازی کافی گاز در استان اصفهان وجود دارد/ اصفهان فردا تعطیل نیست

ذخیره سازی کافی گاز در استان اصفهان وجود دارد/ اصفهان فردا تعطیل نیست

چراغونی/اصفهان مدیرکل ستاد مدیریت بحران استان با بیان اینکه ذخیره سازی کافی گاز دراستان وجود دارد، تصریح کرد: در حال حاضر غیر از منطقه در وردشت سمیرم که با قطعی و یا کاهش فشار گاز مواجه است، در سایر مناطق استان اصفهان قطعی و یا کاهش فشار گاز نداریم. در منطقه وردشت سمیرم نیز تمهیدات لازم اندیشیده شد و سیلندرهای گاز مایع بین خانوارها توزیع شده و می شود. 

منصور شیشه فروش، در گفت وگو با چراغونی، در خصوص حادثه انفجار که امروز چهارشنبه، 25 بهمن ماه در خطوط توزیع شبکه گاز در شهرستان بروجن و در مجاورت استان اصفهان رخ داد، اظهار کرد: پس از اطلاع از وقوع حادثه، تیم های عملیاتی از منطقه 2 انتقال گاز اصفهان با تجهیزات کامل در محل وقوع حادثه حاضر شدند و اکنون در حال بازسازی و تعمیر خطوط لوله انتقال گاز هستند و پیش بینی می شود تا پایان امشب یکی از خطوط آسیب دیده به طور کامل تعمیر شود و به مدار شبکه توزیع برگردد.

وی افزود: امروز جلسه ستاد مدیریت بحران در استان اصفهان و همچنین در شهرستان ها برگزار شد و تمهیدات و پیش بینی های لازم برای پایداری در تامین گاز اتخاذ شد. از جمله محدودیت هایی برای مصرف گاز صنایع بزرگ استان در مدت تعمیرات خطوط لوله آسیب دیده اعمال شده تا مشکلی برای تامین گاز مناطق به خصوص مصرف خانگی ایجاد نشود.

مدیر کل ستاد مدیریت بحران استان با بیان اینکه ذخیره سازی کافی گاز دراستان وجود دارد، تصریح کرد: در حال حاضر غیر از منطقه در وردشت سمیرم که با قطعی و یا کاهش فشار گاز مواجه است، در سایر مناطق استان اصفهان قطعی و یا کاهش فشار گاز نداریم. در منطقه وردشت سمیرم نیز تمهیدات لازم اندیشیده شد و سیلندرهای گاز مایع بین خانوارها توزیع شده و می شود. 

شیشه فروش بیان کرد: به شهروندان توصیه می کنیم در مصرف گاز و برق خانگی و صنفی صرفه جویی و الگوی مصرف گاز را رعایت کنند تا پایداری توزیع گاز در مناطق مختلف استان را شاهد باشیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار چراغونی مبنی بر احتمال تعطیلی فردا پنچشنبه، 26 بهمن ماه در استان اصفهان نیز، گفت: با توجه به اعمال محدودیت مصرف گاز برای صنایع بزرگ استان و برنامه ریزی های انجام شده، فردا استان اصفهان تعطیل نیست.

مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان در پایان از شهروندان درخواست کرد که به شایعات توجه نکنند و اخبار را از رسانه ها و مجاری رسمی پیگیری کنند.   

پایان خبر چراغونی 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ذخیره سازی کافی گاز در استان اصفهان وجود دارد/ اصفهان فردا تعطیل نیست" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ذخیره سازی کافی گاز در استان اصفهان وجود دارد/ اصفهان فردا تعطیل نیست"، کلیک کنید.