این افراد برای دریافت زمین رایگان و تسهیلات 550 میلیونی اقدام کنند

این افراد برای دریافت زمین رایگان و تسهیلات 550 میلیونی اقدام کنند

آفتاب نیوز :

معاون بازسازی بنیاد مسکن اظهار داشت: در صورت همکاری بانک ها در پرداخت وام به متقاضیانی که مهاجرت معکوس می کنند تسهیلات 550 میلیون تومان پرداخت می شود.

مجید جودی معاون بازسازی بنیاد مسکن گفت: در حال حاضر روند پرداخت تسهیلات ساخت و نوسازی واحد های مسکن روستایی توسط بانک ها خوب پیش رفته است، اما هنوز کم کاری ها در این حوزه شاهد هستیم که باید اصلاح شود.

به گفته وی بنیاد مسکن طبق دستور وزیر راه وشهرسازی سیاست های را برای مهاجرت معکوس به روستا ها در نظر گرفته است به طوری که برای متقاضیانی که قصد بازگشت به روستا ها را دارند اقدام به پرداخت تسهیلات ساخت 550 میلیون تومانی می کند.

وی افزود: در صورتی که متقاضیان قصد بازگشت از شهر به روستا ها را دارند بنیاد مسکن یک قطعه زمین همراه با تسهیلات 550 میلیون تومانی به متقاضیان اهدا می کند.

او یادآور شد: در صورتی که بانک ها اقدام به پرداخت تسهیلات ساخت کنند روند بازگشت متقاضیان به روستا ها رونق گرفته و ما شاهد بهبود وضعیت مهاجرت معکوس خواهیم بود.

معاون بازسازی بنیاد مسکن تاکید کرد: باید تمامی بانک ها در این زمینه همکاری کنند و دولت در صورت عدم همکاری آن ها اقدام به کاهش قدرت اعتبار دهی آن ها و یا افزایش سرمایه بانک های همراه کند.

وی تاکید کرد: این تسهیلات به متقاضیان با شرایط جدید پرداخت می شود و افرادی که قصد مهاجرت معکوس دارند زمین رایگان اعطا می شود و برای متقاضیانی که فرم ج آن ها قرمز باشد هم این تسهیلات اعطا می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "این افراد برای دریافت زمین رایگان و تسهیلات 550 میلیونی اقدام کنند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "این افراد برای دریافت زمین رایگان و تسهیلات 550 میلیونی اقدام کنند"، کلیک کنید.