رادان: راهپیمایی 22 بهمن در سراسر کشور در امنیت کامل برگزار شد

رادان: راهپیمایی 22 بهمن در سراسر کشور در امنیت کامل برگزار شد

فرمانده فراجا گفت که راهپیمایی 22 بهمن در سراسر کشور در امنیت کامل برگزار شد و گزارشی از وقوع هیچگونه ناامنی در کشور نداشتیم.

به گزارش چراغونی، سردار احمدرضا رادان در حاشیه بازدید امیر عزیزنصیرزاده، جانشین رییس ستاد کل نیروهای مسلح از قرارگاه انتظامی امام علی(ع) با اشاره به اتخاذ تدابیر انتظامی امنیتی و اشراف اطلاعاتی برای مراسم راهپیمایی 22 بهمن گفت: خوشبختانه این مراسم در امنیت کامل برقرار شد و هیچ گونه ناامنی در کشور نداشتیم.

وی با اشاره به همکاری خوب مردم  با خادمان خود در انتظامی کشور به منظور برقراری نظم و امنیت مراسم باشکوه 22 بهمن گفت: هموطنان در سراسر کشور با حضور پرشکوه خود نشان دادند که همواره با بصیرت، پیرو ولایت فقیه خود هستند و نمی گذارند دشمنان خدشه ای در اتحاد و همبستگی آنها وارد کنند. جا دارد از همراهی مردمان عزیز کشورمان با پلیس نیز قدردانی کنم.

فرمانده فراجا با تاکید براینکه برای برقراری نظم و امنیت مراسم باشکوه یوم الله 22 بهمن و جشن 45 سالگی انقلاب، کلیه همکاران در آماده باش کامل بودند، گفت: از همکاران پرتلاشم در سراسر کشور از مرز تا مرکز صمیمانه تشکر می کنم.

رادان گفت: همچنین از تعامل و همکاری دیگر دستگاه ها و نیروهای مسلح، سپاه، بسیج، سازمان های اطلاعاتی، وزارت اطلاعات و همه نهادهای مرتبط با تامین امنیت با پلیس نیز کمال تقدیر و تشکر را دارم.

همچنین امیر نصیرزاده، جانشین رییس ستاد کل نیروهای مسلح نیز در جریان این بازدید از اقدامات انتظامی کشور در برقراری نظم و امنیت جشن ملی و راهپیمایی 22 بهمن تقدیر کرد و گفت: این مراسم در امنیت کامل برگزار شد و برگ زرین دیگری بر افتخارات مردم در حمایت از انقلاب اسلامی ایران افزوده شد.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رادان: راهپیمایی 22 بهمن در سراسر کشور در امنیت کامل برگزار شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رادان: راهپیمایی 22 بهمن در سراسر کشور در امنیت کامل برگزار شد"، کلیک کنید.