معرفی اعضای کمیته تدوین سیاست ها و ضوابط حاکم بر صوت و تصویر فراگیر و شبکه نمایش خانگی

معرفی اعضای کمیته تدوین سیاست ها و ضوابط حاکم بر صوت و تصویر فراگیر و شبکه نمایش خانگی

سیدابراهیم رییسی، رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی، ماده واحده«انتخاب نمایندگان شورای عالی انقلاب فرهنگی و اعضای صاحب نظر برای عضویت در کمیته تدوین سیاست ها و ضوابط حاکم بر صوت و تصویر فراگیر و شبکه نمایش خانگی» که در جلسه 446 مورخ 30 /08/ 1402 به تصویب رسیده است، را برای اجرا ابلاغ کرد.

به گزارش چراغونی به نقل از مرکز رسانه و روابط عمومی شورای عالی انقلاب فرهنگی، متن این ماده واحد به شرح ذیل است:

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
سازمان صدا و سیما
شورای عالی فضای مجازی

 ماده واحده «انتخاب نمایندگان شورای عالی انقلاب فرهنگی و اعضای صاحب نظر برای عضویت در کمیته تدوین سیاست ها و ضوابط حاکم بر صوت و تصویر فراگیر و شبکه نمایش خانگی» که در جلسه 891 مورخ 14/09/1402 شورای عالی انقلاب فرهنگی بنا به مصوبه مصوب جلسه 446 مورخ 30/08/1402 به تصویب رسیده است، به شرح ذیل برای اجرا ابلاغ می شود:

«ماده واحده- با استناد به بند 6 ماده واحده «تعیین الزامات ساماندهی حوزه صوت و تصویر فراگیر (مصوب جلسه 883 مورخ 30/03/1402 شورای عالی انقلاب فرهنگی)» آقایان؛ ابراهیم سوزنچی، سعیدرضا عاملی و مرتضی میرباقری به عنوان اعضای حقیقی شورای عالی انقلاب فرهنگی و آقایان؛ محمدرضا جعفری جلوه و فرشاد مهدی پور به عنوان اعضای صاحب نظر در حوزه رسانه برای عضویت در کمیته تدوین سیاست ها و ضوابط حاکم بر صوت و تصویر فراگیر و شبکه نمایش خانگی، انتخاب می شوند».

سیدابراهیم رییسی

رییس جمهور و رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معرفی اعضای کمیته تدوین سیاست ها و ضوابط حاکم بر صوت و تصویر فراگیر و شبکه نمایش خانگی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معرفی اعضای کمیته تدوین سیاست ها و ضوابط حاکم بر صوت و تصویر فراگیر و شبکه نمایش خانگی"، کلیک کنید.