جنجال رقص یک زن در حضور استاندار آذربایجان شرقی

واکنش اداره کار آذربایجان شرقی به رقص در جشنواره امتنان

تبریز-روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی به رقص در نمایش اجرا شده در آیین تجلیل از کارگران نخبه آذربایجان شرقی (جشنواره امتنان) واکنش نشان داد.

جنجال رقص یک زن در حضور استاندار آذربایجان شرقی

آفتاب نیوز :

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در بیانیه ای اعلام کرد در نمایشی که یکشنبه 15 بهمن در آیین تجلیل از کارگران نخبه استان (جشنواره امتنان) در تالار پتروشیمی تبریز برگزار شد، نقش کاراکتر زن را یک مرد بازی می کرد و بازیگر زنی در آن ایفای نقش نمی کرد.

در این بیانیه آمده است: نمایشی که در آیین یاد شده اجرا شد، در موضوع آسیب های اجتماعی بود.

بیانیه حاکی است: استاندار آذربایجان شرقی نیز در زمان اجرای این نمایش در سالن حضور نداشت و پس از آن به جمع حاضران در مراسم پیوست.

در بیانیه اضافه شده است: اگر اجرای این نمایش موجب جریحه دار شدن قلب مردم مومن و ولایت مدار استان شده است، عذرخواهی می کنیم.

در روز های گذشته خبری در فضای مجازی منتشر شد که براساس آن یک نمایش (رقص خانم) در حضور استاندار آذربایجان شرقی در آیین تجلیل از کارگران نخبه استان جشنواره امتنان در تالار پتروشیمی تبریز در 15 بهمن اجرا شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جنجال رقص یک زن در حضور استاندار آذربایجان شرقی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جنجال رقص یک زن در حضور استاندار آذربایجان شرقی"، کلیک کنید.