کیومرث هاشمی: توقع ما از تیم ملی بیشتر بود

کیومرث هاشمی: توقع ما از تیم ملی بیشتر بود

به گزارش خبرگزاری چراغونی؛ کیومرث هاشمی امروز جمعه در حاشیه حضور در سالن رقابت های بین المللی کشتی پهلوانی جام فجر در تبریز و در جمع خبرنگاران با اشاره به نتایج تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا، اظهار داشت: واقعیت این است که مردم از تیم ملی توقع قهرمانی دارند. قهرمانی باعث شور و نشاط اجتماعی می شود و مردم بابت قهرمانی خوشحال می شوند.

وی افزود: توقع ما بیشتر از اینها بود. هرچند بچه های تیم ملی نهایت تلاش خود را به کار بستند، ولی در عالم ورزش گاهی اوقات اتفاقاتی رخ می دهد که معلوم نیست چه نتیجه ای درپی دارد.

به نقل از ایرنا وزیر ورزش و جوانان، خاطرنشان کرد: به سهم خودم از تمامی اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی تشکر می کنم و امیدوارم در بحث پایه به فوتبال ما نگاه ویژه ای شود. اگر این مهم صورت بگیرد، خروجی بهتری به همراه خواهد داشت. در بحث سازمان لیگ باید اقداماتی شود که خروجی آن به نفع تیم های ملی باشد.

هاشمی درباره بحث پخش تلویزیونی، گفت: دوستان اعتقاد دارند تلویزیون دولتی است و بخش خصوصی ارتباطی با آن ندارد اما بر اساس برنامه هفتم، پیش بینی شده تعاملی با صدا و سیما داشته باشیم، تا بعد از اینکه شورای نگهبان تصویب کرد، ما در قالب آیین نامه مشترک به توافقاتی برسیم. واقعیت این است که حق ورزش از پخش تلویزیونی خیلی بیشتر از این هاست و ورزش باید به حق خودش برسد که البته نیازمند یک قانون جامع است.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کیومرث هاشمی: توقع ما از تیم ملی بیشتر بود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کیومرث هاشمی: توقع ما از تیم ملی بیشتر بود"، کلیک کنید.