100 اموجی جدید در IOS17.4!/ عکس

به گزارش خبرگزاری چراغونی، اپل iOS 17.4 بتا 2 را همزمان با macOS 14.4 بتا 2، watchOS 10.4 بتا 2 و tvOS 17.4 بتا 2 برای کاربران اپل منتشر کرد. احتمالا نسخه کامل این آپدیت در ماه مارس برای تمامی کاربران عرضه شود. گفته می شود هدف ارتقای iOS 17.4 کمک به اپل برای پیروی از قانون بازارهای دیجیتال در 27 کشور اتحادیه اروپا است.

100 اموجی جدید در IOS17.4!/ عکس

تغییرات قابل توجه iOS 17.4

یکی از تغییرات قابل توجه در iOS 17.4، معرفی فروشگاه های برنامه جایگزین در آیفون ها است که انتخاب های بسیار بیشتری نسبت به اپ استور را در اختیار کاربران قرار می دهد. علاوه بر این، توسعه دهندگان برنامه دیگر محدود به خریدهای درون برنامه ای منحصراً از طریق فروشگاه App نیستند. همچنین کاربران آیفون در اتحادیه اروپا به ویژگی جدیدی دسترسی خواهند داشت که به آنها امکان می دهد هنگام باز کردن مرورگر سافاری، یک مرورگر پیش فرض را انتخاب کنند و کنترل بیشتری بر تجربه جستوجوی خود داشته باشند.

از طرفی توسعه دهندگان برنامه های شخص ثالث در اتحادیه اروپا با به روزرسانی بتای iOS 17.4 به خدمات NFC برای برنامه بانکی و کیف پول خود دسترسی خواهند داشت. این بهبود به این برنامه ها امکان می دهد تا بدون اتکا به Wallet یا Apple Pay، پرداخت های راحت تری داشته باشند. اپل همچنین یک محافظ اضافی به نام Notarization برای برنامه های iOS معرفی می کند که به منظور جلوگیری از کلاهبرداری بالقوه بدافزار، کلاهبرداری و محتوای مضر است و با هدف محافظت از کاربران طراحی شده است.

100 اموجی جدید در IOS17.4!/ عکس

حداقل 100 اموجی جدید

اپل با اولین نسخه بتا iOS 17.4 بیش از 100 ایموجی جدید را به کاربران آیفون معرفی کرد. این ایموجی ها شامل تکان دادن سرها به بالا و پایین، چپ و راست و ایموجی ققنوس است. این ایموجی ها در سال 2023 معرفی شدند و برخی از دستگاه های اندرویدی از جمله جدیدترین گوشی های سامسونگ قبلاً آنها را داشته اند.

منبع: livemint

227323

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "100 اموجی جدید در IOS17.4!/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "100 اموجی جدید در IOS17.4!/ عکس"، کلیک کنید.