هشدار سرمربی تیم لیگ برتری کاراته به مسوولان فدراسیون – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

هشدار سرمربی تیم لیگ برتری کاراته به مسوولان فدراسیون - خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

سرمربی تیم کاراته بیمه تعاون با بیان مطلب فوق به خبرنگار چراغونی گفت: خدا را باید شکر کنیم که سرانجام و در فاصله کمتر از 40 روز به پایان سال شاهد آغاز رقابت های سوپر کاراته بودیم. هر چند مسابقات دیر هنگام آغاز شد، ولی امیدوارم همه تیم های شرکت کننده تا آخر فصل در لیگ حضور داشته باشند و تیمی انصراف ندهد. که اگر چنین باشد، بدون شک مسابقات جذاب و پر چالشی را شاهد خواهیم بود.

وی در مورد ارزیابی خود از مسابقات هفته نخست گفت: سطح فنی مسابقات که بالا بود، ولی نکته اصلی اینجاست که رقابت همانند سال های گذشته بین همان مدعیان قبلی است و تیم قدرتمند جدیدی وارد لیگ نشده است. در واقع چهره جدید و ستاره نو ظهوری در کاراته نداریم و معتقدم ادامه این روند کاراته لطمه خواهد خورد.

روحانی افزود: این یک زنگ خطر با صدایی مهیب است و من به مسیولان فدراسیون و آنها که برای کاراته کشور و تصمیم گیری می کنند هشدار می دهم که تیم ملی خیلی زود با مشکل پشتوانه مواجه خواهد شد. چیزی که در هفته نخست دیدیم، رقابت بین همان کاراته کاهایی بود که چند سالی است در سطح اول کاراته ایران در حال فعالیت هستند و هیچ کاراته کای جدیدی نبود که قدیمی ها را تهدید کند. البته ورزشکاری که برابر دهقان زاده پیروز شد، در فصول قبل لیگ هم حضور داشت و فراز و فرود زیادی در لیگ داشته و خواهد داشت.

سرمربی بیمه تعاون در مورد تنها بازی این تیم در هفته نخست گفت: از اعضای تیم خودم هم راضی نبودم. عملکرد فنی برخی اعضای تیم جای سوال داشت. ما تیمی هستیم که برای دفاع از عنوان قهرمانی خود تلاش می کنیم. هدف ما فقط سکوی نخست است. به کاراته کاهای بیمه هشدار می دهم که برای حضور در هفته دوم تمرین کرده و با آمادگی مناسب وارد لیگ شوند، در غیر این صورت مجبورم کاراته کاهای نا آماده را از ترکیب تیم کنار بگذارم.

وی در پایان به قضاوت داوران هم اشاره داشت و گفت: در هفته نخست شاهد قضاوت های خوبی بودیم. البته در بازی تیم ما چند اشتباه را شاهد بودم. مثلاً ضربه ای که حتی داوران پرچم نزدند در بازبینی فیلم حایز شرایط امتیاز شد. موضوعی که در چند مورد تکرار شد. ولی در مجموع معتقدم داوری ها خوب بود و می تواند در هفته های آتی هم بهتر شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار سرمربی تیم لیگ برتری کاراته به مسوولان فدراسیون – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار سرمربی تیم لیگ برتری کاراته به مسوولان فدراسیون – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.