لوکس ترین خودروی جهان زیر تیغ جراحی زیبایی/عکس

امیرمسعود عابدین: برخلاف سایر کیت هایی که برای گوست عرضه شده، از جمله آنهایی که توسط منصوری ساخته شده، قطعات توسعه یافته توسط Urban Automotive خیلی چشمگیر نیستند. در واقع، اگر خود رولزرویس قرار بود گوست را تقویت کند، ممکن بود چیزی شبیه به این را ارایه دهد.

لوکس ترین خودروی جهان زیر تیغ جراحی زیبایی/عکس

در جلوی خودرو سپر جدیدی نصب شده که از جنس فیبر کربن سبک وزن بوده و با یک لیپ کربنی کامل شده است. Urban همچنین چراغ های روز یکپارچه جدیدی را نصب کرده است.

لوکس ترین خودروی جهان زیر تیغ جراحی زیبایی/عکس

تغییرات اعمال شده در بدنه تا قسمت جانبی ادامه می یابد، در حالی که در نمای عقب سپر فیبر کربنی جدید، اگزوز آلومینیومی و اسپویلر لبه ای جدید دیده می شود.

لوکس ترین خودروی جهان زیر تیغ جراحی زیبایی/عکس

دو گزینه رینگ فورج کاری شده از ووسن قابل سفارش است. این رینگ ها در ابعاد 22 و 24 اینچی ارایه می شوند و به رنگ نقره ای ساخته شده اند. کسانی که به این رینگ ها علاقه ندارند، می توانند مجموعه ای از رینگ های مشکی براق با طراحی پره ای را انتخاب کنند.
مشتریان می توانند در صورتی که بخواهند، صدای گوست خود را به لطف گزینه اگزوز قابل تنظیم Milltek کمی بهتر کنند.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در چراغونی مراجعه کنید.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لوکس ترین خودروی جهان زیر تیغ جراحی زیبایی/عکس" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لوکس ترین خودروی جهان زیر تیغ جراحی زیبایی/عکس"، کلیک کنید.