برابر قطر بازی سختی خواهیم داشت/ انتخاب داور عرب سوال برانگیز است

ملی پوش فوتبال ایران در نشست خبری قبل از بازی با قطر گفت: قطر به خاطر امتیاز میزبانی و مدافع عنوان قهرمانی بودن، انگیزه بالایی دارد. ما کاملا به آن ها احترام می گذاریم و می دانیم بازی سختی خواهیم داشت.

عزت اللهی: برابر قطر بازی سختی خواهیم داشت/ انتخاب داور عرب سوال برانگیز است

آفتاب نیوز :

تیم ملی فوتبال ایران فردا (چهارشنبه) ساعت 18:30 در ورزشگاه الثمامه به دیدار قطر می رود تا در صورت پیروزی برابر این حریف به فینال جام ملت های آسیا راه یابد. سعید عزت اللهی، بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری قبل از بازی با قطر اظهار کرد: در ابتدا جا دارد از کشور قطر به خاطر برگزاری این جام تشکر کنم که بعد از جام جهانی این تورنمنت را برگزار کردند. جا دارد به خاطر صعودشان به نیمه نهایی تبریک بگویم. قطر به خاطر امتیاز میزبانی و مدافع عنوان قهرمانی بودن، انگیزه بالایی دارد. ما کاملا به آن ها احترام می گذاریم و می دانیم بازی سختی خواهیم داشت. ما دوره قبل هم به نیمه نهایی رسیدیم و می دانیم این مرحله چقدر سخت است. بازی ژاپن با همه شیرینی ای که داشت برای ما تمام شده و ما فردا می خواهیم با تمام وجودمان مقابل قطر بازی کنیم و برای مردممان بجنگیم و موجبات شادی را فراهم کنیم.

او ادامه داد: چند مورد وجود دارد. اول زمان استراحت که به بازیکنان فشار زیادی وارد کرد و کار بازیکنان و کادر پزشکی را سخت کرد و نکته بعدی، برای ما علامت سوال است که چرا داور عرب برای بازی گذاشتند؟ این عجیب است، چون قطر یکی از کشور های عرب حوزه خلیج فارس است. این ها مواردی است که ما انتظارات بیشتری داشتیم و امیدواریم در آینده به آن فکر شود. با این حال ایران دارای یک کادر حرفه ای است که با تمرکز کامل وارد زمین می شود و هدف ما پیروزی مقابل قطر و شاد کردن دل مردممان است.

ملی پوش فوتبال ایران در ادامه گفت: مانند آقای قلعه نویی، ما هم تجربه تورنمنت های گذشته را داریم و اگر بخواهیم در باد پیروزی بخوابیم، لطمه می بینیم. بازی با ژاپن تمام شده و ما از دیروز که ریکاوری کردیم و تمام توان و تمرکزمان برای بازی با قطر است. همچنین جلسه آنالیزی داشتیم و اشتباهات بازی با ژاپن را بررسی کردیم تا در بازی با قطر بتوانیم دل مردم را شاد کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برابر قطر بازی سختی خواهیم داشت/ انتخاب داور عرب سوال برانگیز است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برابر قطر بازی سختی خواهیم داشت/ انتخاب داور عرب سوال برانگیز است"، کلیک کنید.