حضور نرگس آبیار در «بامداد خمار» قطعی شد

حضور نرگس آبیار در «بامداد خمار» قطعی شد

حضور نرگس آبیار به عنوان کارگردان سریال «بامداد خمار» رسما از سوی سازندگان این سریال اعلام شد.

به گزارش چراغونی، صفحه رسمی سریال «بامداد خمار» از حضور نرگس آبیار به عنوان کارگردان این سریال خبر داده  است. با این حال پیش تر از نام این کارگردان به عنوان کارگردان  «بامداد خمار» یاد شده بود.
 
نرگس آبیار که به عنوان کارگردان به این سریال پیوسته است، کارگردانی و فیلم نامه نویسی آثاری چون فیلم های سینمایی «ابلق»، «شبی که ماه کامل شد»، «نفس» و «شیار 143» را در کارنامه خود دارد و همچنین عضو آکادمی اسکار است.

فیلم نامه «بامداد خمار» بر اساس اقتباسی از رمان «بامداد خمار» اثر فتانه حاج سیدجوادی نوشته شده است.

رمان «بامداد خمار» یکی از رمان های معاصر ایران است که سال 1374 منتشر شد.

سریال «بامداد خمار» به نویسندگی محمد داوودی، تهیه کنندگی حسن مصطفوی آغاز به کار کرده است.

گفتنی است سریال دیگر نرگس آبیار با نام «سووشون» در آستانه انتشار از شبکه نمایش خانگی است. این سریال هم برداشتی از رمان «سووشون» نوشته سیمین دانشور است که به روایت جنایت ها و ظلم های استعمارگران در اواخر دوران پهلوی می پردازد.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور نرگس آبیار در «بامداد خمار» قطعی شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور نرگس آبیار در «بامداد خمار» قطعی شد"، کلیک کنید.