تیراندازی در تجمع سرمایه گذاران یک شرکت خودرویی در تاکستان

تیراندازی در تجمع سرمایه گذاران یک شرکت خودرویی در تاکستان

چراغونی/قزوین فرمانداری تاکستان با صدور اطلاعیه ای به تشریح جزییات تیراندازی در تجمع سرمایه گذاران یک شرکت خودرویی پرداخت.

به گزارش چراغونی، به دنبال انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر درگیری صورت گرفته در جریان تجمع شب گذشته 13 بهمن جمعی از سرمایه گذاران یکی از شرکت های پیش فروش خودرو در تاکستان، فرمانداری این شهرستان با صدور اطلاعیه ای به نقل از معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری این شهرستان به تشریح جزییات آن پرداخت.

بنابر اعلام روابط عمومی فرمانداری تاکستان، ذبیح الله باقری در تشریح حادثه شب گذشته این شهر اظهار کرد: در پی فراخوان غیرقانونی یکی از صفحات اینستاگرامی، تجمعی در ساعت 21 روز جمعه مورخ 13 بهمن ماه در مقابل درب منزل یکی از عوامل یک شرکت خودرویی شکل گرفت.

وی ادامه داد: در دقایق پایانی این تجمع، بر اثر تیراندازی با اسلحه شکاری به سوی جمعیت توسط یکی از منسوبین به شرکت مورد نظر، متاسفانه تعدادی از حاضرین زخمی و یک نفر نیز جان خود را از دست داد. آسیب دیدگان این حادثه شامل یکی از عوامل نیروی انتظامی و چند تن از عابران پیاده و الباقی از تجمع کنندگان بودند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان تاکستان در پایان گفت: ضارب با تلاش نیروی انتظامی در کمتر از یک ساعت دستگیر شد.

پایان خبر چراغونی 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیراندازی در تجمع سرمایه گذاران یک شرکت خودرویی در تاکستان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیراندازی در تجمع سرمایه گذاران یک شرکت خودرویی در تاکستان"، کلیک کنید.