خشم الناز شاکردوست فوران کرد/ این جشنواره نیست جنگ فرهنگی است

خشم الناز شاکردوست فوران کرد/ این جشنواره نیست جنگ فرهنگی است

به گزارش خبرگزاری چراغونی، شب گذشته، دوازدهم بهمن اولین روز شروع چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر بود.

فیلم سینمایی بی بدن هم در سینمای کوروش اکران داشت و فیلمی از این اکران در فضای مجازی دست به دست شده که نشان می دهد الناز شاکردوست ناراحت است و نگران وضعیت سینماست.

در این ویدیو الناز شاکردوست با خشم و ناراحتی همزمان می گوسد: تریبون را از من گرفتند و برای ورود به سینما ناچار شدم بلیت بخرم.

شاکردوست که به نظر می رسد امکان صحبت ندارد ادامه می دهد و فریاد میزند: «نمیتوانید من را به زور ببرید من بلیت خریده ام… این جشنواره نیست جنگ فرهنگی است.

او گفت: خوشحالم کنار شما مردم هستم و کنار شما این فیلم را دیدم من هم مثل شما بلیت خریدم که اینجا باشم چون حضور من برای داشتن هر تریبونی در جشنواره فجر خط خورده است. آمدم با شما حرف بزنم و قضاوت اینکه چرا این فیلم در بخش سودای سیمرغ نیست را به شما مردم و تاریخ بسیارم سال هاست عادت کردم که صدایم به هیچ جا نرسد. بخشی به نام «نگاه نو» گذاشته اند فیلمهایی را که هیچ دلیلی برای حذفشان ندارندی در این بخش میگذارند تا زنده به گور کنند.

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خشم الناز شاکردوست فوران کرد/ این جشنواره نیست جنگ فرهنگی است" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خشم الناز شاکردوست فوران کرد/ این جشنواره نیست جنگ فرهنگی است"، کلیک کنید.